• Üdvözöljük weboldalunkon!

  Üdvözöljük weboldalunkon!

  Iskolánk a Baranya Megyei SZC Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola két iskola: a Zrínyi Miklós Kereskedelmi és Idegenforgalmi Szakközépiskola, valamint a Zsolnay Vilmos Szakközépiskola és Szakmunkásképző összevonásával jött létre 1993. augusztus 1-jén. Read More
 • Kereskedelmi tagozat

  Kereskedelmi tagozat

  Tanirodánkat a Pécsi Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola hozta létre 1998-ban. Az előkészületi munkálatok egy évet vettek igénybe, de sikerült nagyon igényes és magas színvonalú gyakorló irodát létrehozni. A taniroda tényleges működése 1999 szeptemberében kezdődött. Kereskedelmi tagozat.
 • Vendéglátó tagozat

  Vendéglátó tagozat

  Szakközépiskolai képzés:Képzési idő: 4 év, a tanulók a 12. osztályt követően érettségi vizsgát tesznek.A közismereti tantárgyakon kívül vendéglátás-idegenforgalom szakmacsoportos alapozó oktatás folyik, mely lehetőséget nyújt a kiválasztott szakmacsoport közös elméleti és gyakorlati ismereteinek elsajátítására, a készségek, képességek fejlesztésére, az érettségire való felkészülésre, a pályaválasztási döntés, illetve a szakirányú felsőfokú továbbtanulás előkészítésére és az érettségi utáni szakképzés megalapozására.Elméleti ismeretek: Gazdasági környezetünk, Vendéglátó és turizmusismeretek, Szállodai ismeretek, Marketing Alapozó gyakorlatok: Gasztronómiai alapismeretek, Kommunikáció, Viselkedéskultúra, Ételkészítés, Cukrászati termékkészítés.
 • Idegenforgalmi tagozat

  Idegenforgalmi tagozat

  Iskolánk idegenforgalmi tagozata immáron több évtizedes múltra tekinthet vissza. Képzésünk célja, hogy idegenforgalmi vállalkozások számára korszerű általános és szakmai műveltséggel rendelkező szakembereket neveljünk. Diákjaink az érettségi és a szakmai vizsga letétele után biztos alapokra építve tanulhatnak tovább, nem csak szakirányban. Aki iskolánk elvégzése után a munkaerő piacra kerül, emelt szintű szakképzettséggel, nyelvvizsgával a kezében, biztosan könnyen megtalálja helyét.
 • Színvonal Alapítvány

  Színvonal Alapítvány

  Székhely: 7623 Pécs, Rét u. 10. Adószáma: 19034243-1-02Számlaszáma: K&H Bank Nyrt.10200012-24074386-00000000
  ALAPÍTVÁNYI CÉLOK: Az iskolai tanulmányi színvonal emelése (pályatémák kiírása, tanulmányi és szakmai versenyeken való eredményes részvétel, erkölcsi elismerés, anyagi jutalmazás). Az iskola szakmai és nyelvi képzési lehetőségeinek magasabb szintű megvalósítása, a gyakorlati oktatás korszerűsítése. Az intézmény diákságának szakmai és nyelvi képzésével, továbbképzésével kapcsolatos tanulmányutak, szakmai gyakorlatok szervezése, anyagi támogatása. A gyakorlati oktatást elősegítő eszközök beszerzése. A kiemelkedő tanulmányi eredményeket elérő diákok felkészülésének támogatása. A diákság ösztönzése a kiváló szakmai tudás elérésére. Read More
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

A Baranya Megyei Szakképzési Centrum pályázatot hirdet

a Baranya Megyei SZC Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola intézménybe

matematika szakos oktatói
munkakör betöltésére.

A munkaszerződés alapján létrejövő munkaviszony időtartama:
határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:
teljes (heti 40 órás) munkaidő

A munkavégzés helye:
Baranyai Megyei SZC Zsolnay Vilmos Technikum és Szakképző Iskola
7623 Pécs, Rét u. 10.
A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:
matematika tantárgy oktatása technikusi és szakképző iskolai oktatatás keretein belül,
aktív részvétel az oktatói testület munkájában.

A munkavállaló juttatásai:
A 2019. LXXX. tv. értelmében a szakképző intézmény alkalmazottja a munkaszerződésében
meghatározott mértékű munkabérre jogosult.

Pályázati feltételek:

 • egyetemi végzettség
 • magyar állampolgárság,
 • büntetlen előélet
 • cselekvőképesség.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

 • szakmai önéletrajz,
 • motivációs levél,
 • végzettséget igazoló okiratok másolata,
 • alkalmazás esetén erkölcsi bizonyítvány (büntetlen előéletű, nem áll közügyektől eltiltás hatálya alatt és mely foglalkozástól vagy tevékenységtől áll eltiltás hatálya alatt) 30 napnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány,
 • bérigény megjelöléséről szóló melléklet,
 • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul teljes pályázati anyagának sokszorosításához, továbbításához,
 • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez.
 • arról szóló nyilatkozat, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul

A munkakör betöltésének várható időpontja:
A munkakör legkorábban 2020. szeptember 01. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2020. augusztus 25.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Simon Zsolt igazgató nyújt, a 06-20-9665324
telefonszámon.
A pályázatok benyújtásának módja:

 • Elektronikus úton az Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen keresztül.
 • Postai úton: 7623 Pécs, Rét utca 10.
 • Személyesen: 7623 Pécs, Rét utca 10.

A pályázat elbírálásának határideje: 2020. augusztus 27.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:
A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázati kiírás visszavonására, illetve arra, hogy az eljárást
eredménytelennek nyilvánítsa.

Az állás publikálási időpontja: 2020. augusztus 12.

Az állás publikálási helye:
A Baranya Megyei Szakképzési Centrum, valamint a Baranya Megyei Szakképzési Centrum Zsolnay
Vilmos Technikum és Szakképző Iskola honlapjain és facebook oldalain történő publikálás.

Aktuális

 • 1
 • 2
A weboldal sütiket (cookie-kat) használ, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Elfogadom Nem fogadom el